zaloguj się do strefy klienta
A A A

CHIP - znamy zwycięzców Chorzowskich Inicjatyw Pracowniczych

02.12.2015

Wręczenie nagród już wkrótce. Gratulujemy nagrodzonym!

Przedstawiamy zwycięzców:

W kategorii "Usprawnienia organizacyjne"

 

I Miejsce:

Łukasz Stefański, za "Wprowadzenie standardu przechowywania i użytkowania węży przemysłowych"

II Miejsce:

Tomasz Barczyk, za "uporządkowanie pakowni"

III Miejsce:

Tomasz Żelazo, za "optymalizację energii i wody"

 

W kategorii "Innowacje Techniczne i Technologiczne"

 

I Miejsce:

Adrian Gęsikowski, za "zmianę orientacji obudowy filtrów kasetowych suszarki nr 5 z poziomej na pionową"

II Miejsce:

Ireneusz Grygiel, za "grzanie wyjścia z reaktora r-1701 na kolektor próżniowy IIp. budynek C"

III Miejsce:

Helena Dudek-Ciapała, za "wymianę filtrów siatkowych na filtry szczelinowe​"

 

Wyróżnienia natomiast przyznano zespołom w składzie:

Adam Gruszka, Grzegorz Gluch i Czesław Patalong   - za "modernizację układu zraszania złoża"

a także: Adam Gruszka, Grzegorz Gluch i Krzysztof Krawczyk  - za "zadaszenie poletek osadowych"

oraz pojedynczym osobom:

Piotrowi Stokowskiemu, za "dozownik reagentów na węźle 1000"

i Adrianowi Gęsikowskiemu, za "przebudowę układu armatury injektorów studzienek suszarek nr 4,5".

 

Serdecznie GRATULUJEMY! Uroczyste wręczenie nagród już wkrótce!

Dodatkowym wyróżnieniem będzie oczywiście wdrożenie tych inicjatyw, które zdecydowanie poprawią funkcjonowanie i organizację pracy.

 

Do 30 września można było zgłaszać inicjatywy racjonalizatorskie w konkursie CHIP, czyli Chorzowskich Inicjatywach Pracowniczych, ogłoszonym wśród pracowników Zakładów Azotowych CHORZÓW SA.

Nad pomysłami usprawniającymi pracę i działalność firmy pochyliła się w ostatnich tygodniach komisja konkursowa, przyznając nagrody i wyróżnienia. 

Spośród 33 osób, które wzięły udział w konkursie komisja wyłoniła zwycięzców i laureatów wyróżnień.

Chorzowskie Inicjatywy Pracownicze można było zgłaszać w kilku kategoriach: 

KAT. l "UsprawnieniaOrganizacyjne"

KAT. Il "lnnowacje Techniczne, Technologiczne"

KAT. lll "Wizerunek Spółki, Zarządzanie Marką"

KAT. lV "Oferta Produktowa Spółki"

KAT. V "Strategia Spółki"

 

A oto lista wszystkich osób, które zgłosiły inicjatywy. Dziękujemy za udział.

Adam Gruszka

Grzegorz Gluch

Czesław Patalong

Krzysztof Krawczyk

Adrian Gęsikowski

Andrzej Powroźnik

Arkadiusz Ciski

Artur Pilarczyk

Bogdan Miklaszewski

Damian Wilczyński

Daniel Stolarski

Dawid Pilarczyk

Gerard Sobota

Grzegorz Dudzik

Helena Dudek-Ciapała

Ireneusz Bogusz

Ireneusz Grygiel

Joanna Gruszka

Kamil Kurpisz

Katarzyna Dziubek

Sylwia Miłoch

Adriana Mańka

Katarzyna Krawczyk

Łukasz Biernacki

Piotr Stokowski

Łukasz Gurgoń

Łukasz Stefański

Łukasz Wróbel

Mateusz Kapusta

Robert Kochanowski

Tomasz Barczyk

Tomasz Żelazo

Wojciech Malorny