zaloguj się do strefy klienta
A A A

Gazetka AGROLIDER

 • 19.09.2017

  AGROLider 2017 nr 33

  SATELITARNE TECHNOLOGIE DLA ROLNICTWA / ZRÓŻNICOWANIE POLSKIEJ WSI - Polska wieś, zwłaszcza ta mniej rozwinięta rolniczo, jest przepiękna i warta spędzenia na niej wypoczynku. Regionalna zabudowa, potrawy lokalne, atrakcje przyrodnicze, możliwość aktywnego wypoczynku oraz folklor i kultura polskiej wsi jest tym, co przyciąga „miastowych” w takie miejsca.

 • 08.03.2017

  AGROLider 2017 nr 32

  SILNA MARKA - Marka nie jest przelotną marketingową modą, silna marka to bezcenny kapitał jaki może zgromadzić firma.

 • 01.11.2016

  AGROLider 2016 nr 31

  ZMIANA POKOLENIOWA, CZY DO POLSKIEGO ROLNICTWA WKROCZYŁA GENERACJA Y ? Urodzeni po 1984 roku przedstawiciele pokolenia Y, nazywanego też generacją Milenium, stają się coraz bardziej widoczną i odrębną grupą pracowników i konsumentów jednocześnie, która przeobraża współczesny biznes.

 • 01.10.2016

  AGROlider WYDANIE EXTRA

  RZEPAK - ROŚLINA Z POTENCJAŁEM Każdy rok to nowe wyzwania i systematyczny postęp genetyczny w hodowli rzepaków, który coraz skuteczniej odpowiada presji chorób, insektów czy wymarznięć.

 • 30.05.2016

  AGROlider 2016 nr 30

  Nowy trend i idea na biznes - lokalny patriotyzm i zdrowa żywność. Zdrowy styl życia dociera do wszystkich sfer naszego życia – nawet nasza kuchnia dziś emanuje nowościami i powrotem do tradycji, zdrowej żywności o lokalnym pochodzeniu. Rynek ECO żywności będzie się rozwijał w towarzystwie profesjonalnego przemysłowego rolnictwa, bez którego nie ma szans na wyżywienie całej populacji. Jest to niepowtarzalna szansa dla małych gospodarstw, które w konkurencji z wielkimi producentami rolnymi nie są w stanie skutecznie konkurować.

 • 28.01.2016

  AGROlider 2016 nr 29

  Jakość gleby wpływa na jakość uzyskiwanej z niej żywności. Uwaga: konkurs Chemia w rolnictwie!

 • 14.09.2015

  AGROlider 2015 nr 28

  Trzecie w tym roku wydanie AGROlidera traktuje o dygitalizacji procesu zakupu i pozyskiwania porad w rolnictwie. Farmster to projekt Grupy Azoty obejmujący aplikację mobilną do kontrolowania prac polowych z AGROlicznikiem, pozwalającym na precyzyjne wyliczenie zapotrzebowania na poszczególne nawozy i ich efektywne wykorzystanie. W AGROliderze znalazł się także nasz artykuł na temat oferty do bezglebowej uprawy warzyw i innych cennych roślin.

 • 15.06.2015

  AGROlider 2015 nr 27

  Właściwy kierunek! Dwadzieścia pięć lat temu Polska zapoczątkowała zmiany, które odmieniły Europę Środkowo-Wschodnią i doprowadziły do transformacji gospodarczej i politycznej w regionie. W ciągu tych lat radykalne zmiany przeszedł także sektor rolny w Polsce.

 • 26.05.2015

  AGROlider 2015 nr 26

  Nowy rok - nowe wyzwania! Początek roku to niezmiennie okres podsumowań, ale przede wszystkim planów związanych z tym, co dopiero przed nami. Rolnictwo to branża szczególna. Ma wiele cech, które obciążają ją często ryzykiem ekonomicznym i produkcyjnym. Zarządzanie, planowanie i inwestycje w gospodarstwie rolnym są więc często sporym wyzwaniem dla jego właściciela. Tymczasem dynamika zmian warunków rynkowych sprawia, że to właśnie inwestycje stają się jednocześnie szczególnie ważne. Niejednokrotnie decydują o szansach rozwoju. Przede wszystkim zaś pozwalają znacznie zwiększyć konkurencyjność i rentowność gospodarstwa rolnego.

 • 22.12.2014

  Archiwum AGROlidera z lat 2014 - 2011

  W dwumiesięczniku AGROLIDER znajdziecie Państwo wiele istotnych informacji na temat nawozów do upraw polowych. Aktualne numery oraz archiwum wydawnictwa Zakładów Azotowych PUŁAWY Grupa Azoty dostępne są na stronie PULAWY.COM.