zaloguj się do strefy klienta
A A A

Handel / Zakupy / Logistyka


  • Biuro Handlu

    Telefon Email
    Paweł Rosa - Dyrektor Biura Handlu +48 603 861 288 Pawel.Rosa@azotychorzow.pl
    Piotr Ociepka - p.o. Kierownika Działu Sprzedaży / Specjalista ds.Sprzedaży +48 575 100 181 Piotr.Ociepka@azotychorzow.pl
  • Dział Sprzedaży / Dokumenty Sprzedaży

    Telefon Email
    Kinga Murdza - Młodszy Specjalista ds. Handlowych / Faktury +48 575 600 586 Kinga.Murdza@azotychorzow.pl
  • Dział Sprzedaży Chemii Nieorganicznej

    Telefon Email
    Irena Olearczyk - Specjalista ds. Handlowych- Chemia Nawozowa +48 605 347 510
    +48 32 7362 202
    Irena.Olearczyk@azotychorzow.pl
    Marta Szeja - Specjalista ds. Handlowych - Chemia Techniczna, Spożywcza / NOXy +48 32 7362 204
    +48 575 600 564
    Marta.Szeja@azotychorzow.pl
  • Dział Sprzedaży Oleochemikaliów

    Telefon Email
    Piotr Ociepka - Specjalista ds.Sprzedaży / p.o Kierownika Działu Sprzedaży +48 575 100 181 Piotr.Ociepka@azotychorzow.pl
    Magda Piejak - Specjalista ds. Sprzedaży – Oleochemikalia: Stearyna, Gliceryna, Destylowane Kwasy Tłuszczowe +48 32 7362 025
    +48 607 169 756
    Magda.Piejak@azotychorzow.pl
  • Dział Zakupów, Dystrybucji i Logistyki

    Telefon Email
    Agnieszka Agacińska - Kierownik Działu Zakupów Z-ca Dyrektora Biura Handlu p.o. Kierownika Zespołu Dystrybucji i Logistyki +48 533 324 372 Agnieszka.Agacinska@azotychorzow.pl
    Halina Wolny - Specjalista ds. Zaopatrzenia +48 32 7362 206
    +48 515 033 578
    Halina.Wolny@azotychorzow.pl